4 июля в Киеве – FMCG Logistics Forum 2019

E-mail

image fmcg logistics forum 2019 4 июля 2019 года лидеры отрасли транспортной и складской логистики, профессионалы и практики, национальные и международные эксперты, операторы рынка, поставщики решений, услуг, техники и инноваций соберутся для комплексной встречи на FMCG Logistics Forum 2019 «Логистика FMCG. Производитель – Поставщик – Перевозчик – Ритейлер: стратегия успешного сотрудничества. Решения и инновации для логистики и склада, управления, контроля и учета. Передовая логистика, склад и отлаженная цепь поставокот производителя и поставщика до торговой полки и потребителя», который состоится в конференц-зале БЦ Compass FM (Киев, ул. Смоленская, 31-33, 2-й этаж, 5 мин от метро Шулявская)

 

Добросовісна конкуренція під загрозою: ринок енергетичних напоїв може зазнати сильного потрясіння.

E-mail

 

Законопроектом №10117, що був зареєстрований у Верховній Раді України 01 березня 2019 року, пропонується внести низку суттєвих змін до законодавства України, зокрема, щодо енергетичних напоїв:

 •          обмежити місткість тари
 •          обмежити рекламу на радіо і телебаченні на  період з 8:00 до 23:00
 •          заборонити роздрібний продаж для осіб до 18 років.
 •          Склад енергетичних напоїв та кофеїну вже давно вивчений - їх компоненти є природними і містяться в багатьох харчових продуктах (таурин зустрічається в морепродуктах або домашній птиці, а кофеїн – у кавових зернах, у чайному листі, в какао-бобах, у горіхах кола та в насінні гуарани).
 •          Середній показник споживання енергетичних напоїв в Україні не перевищує 2 л. на рік (це нижче, ніж у країнах ЄС та США).
 •          У багатьох країнах споживачі отримують левову його частку кофеїну\таурину, в основному від: кави, чаю та шоколадних виробів. В такому випадку під гаслом боротьби зі споживанням кофеїну можна ввести заборони на всі кофеїновмісні продукти, які українці споживають у незрівнянно більших обсягах, аніж енергетичні напої.
 •          Надходження такої кількості не викликає побоювань при споживанні менш ніж за 2 години до інтенсивного фізичного навантаження при нормальних умовах навколишнього середовища.
 •          Регулярне споживання кофеїну в дозі до 200 мг в день вагітними жінками не викликає побоювань щодо плоду.
 •          Разові дози кофеїну і регулярне споживання кофеїну в кількостях до 200 мг жінками, що годують, також не викликають побоювань щодо немовлят.
 •          ЩО СТОСУЄТЬСЯ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ, ТО НАЯВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ БЕЗПЕЧНОГО РІВНЯ НАДХОДЖЕННЯ КОФЕЇНУ НЕДОСТАТНЬО.
 •          маркують напої у повній відповідності до вимог законодавства
 •          намагаються надати споживачам додаткову інформацію
 •          до того ж, деякі з них є активними учасниками соціальної ініціативи «Споживай розумно», у рамках якої - виробники розміщують знак «Споживай розумно» на кожній виробленій упаковці, а фахівці проводять постійну інформаційну роботу зі споживачами.

Законопроет прирівнює енергетичні напої до алкогольних напоїв та тютюнових виробів. Зокрем - за висновками Всесвітньої організації охорони здоров’я, не існує безпечної дози споживання - до продуктів АБСОЛЮТНОГО РІЗНОГО РІВНЯ впливу на здоров’я споживачів застосовуються практично ОДНАКОВІ обмежувальні заходи і заборони. Чи є такий кардинальний захід актуальним для звичайних енергетичних напоїв (безалкогольних), що містять оптимальні дози кофеїну та таурину, залишається під сумнівом, тут можна навести навіть деякі аргументи:

                                                

У 2015 році з ініціативи Європейської Комісії було повторно проведено аналіз і опубліковано науковий висновок про безпеку використання компонентів БЕН, в якому зазначено: «Разові дози кофеїну до 200 мг (близько 3 мг/кг маси тіла для дорослого вагою 70 кг) не викликають побоювань щодо безпеки для організму:

Варто зазначити, що виробники енергетичних напоїв здійснюють належне інформування споживачів про свою продукцію:

«Ліга виробників харчових продуктів» пропонує повернути проект Закону України №10117 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо сприяння здоровому способу життя дітей та підлітків» на доопрацювання та спільними зусиллями (як представників органів влади, так і операторів ринку) спрямувати на всебічне інформування споживачів про енергетичні напої з основним девізом «Споживай розумно!».

 

Итоги конференции Logistics Innovation Forum 2019

E-mail

бизнес-форум "Logistic innovation 2019"В конце февраля 2019 года в Киеве состоялся очередной ежегодный форум – «Logistics Innovation Forum 2019 - ПЕРЕДОВАЯ ЛОГИСТИКА!», котрый собрал более 230 участников, а именно:

 

AB InBev Efes приняла участие в ярмарке вакансий «НУПТ ВЕСНА 2019»

E-mail

AB InBev Efes - Ярмарок вакансій«AB InBev Efes» предложила работу выпускникам украинских высших учебных заведений на традиционной ярмарке вакансий «НУПТ ВЕСНА 2019».  Это прекрасная возможность привлечь к сотрудничеству талантливых и амбициозных людей, которые бы генерировали свежие идеи для развития бизнеса.

 

III Всеукраинская практическая конференция для руководителей закупок и категорийных менеджеров «СatManMaster-2019»

E-mail

catman-201918 апреля 2019 г., в городе Киев в РК «Ультрамарин», на 3-м этаже будет проходить конференция «Cat Man Master 2019», параллельно с «Food Master & Private Label». (при регистрации у вас есть возможность посетить ее тоже).

 

10-я Юбилейная Международная практическая конференция “Food Master & Private Label-2019”

E-mail

foodmast-201918 апреля 2019 - в городе Киев, по улице Липковского 1а, будет проведена специальная конференция под названием:  “Food Master & Private Label-2019”, которая объединит на одной площадке более 350 ТОП-менеджеров, ключевых специалистов розничных сетей и компаний-поставщиков из 6 стран, где за столом переговоров вы сможете провести беседы с более, чем 40 украинскими и зарубежными сетями.

 

 

Stella Artois поддерживает молодых художников: бренд выступит партнером художественной выставки INSIGHTS

E-mail

Татьяна Русецкая - відокремленняStella Artois станет партнером выствки молодых  и креативных украинских художников под названием INSIGHTS, в галерее Spivakovska ART:EGO, которая будет длится: с 22 марта по 4 апреля.

 

PIT BULL™ запускает новый PIT BULL Х со стремительно апельсиновым вкусом

E-mail

В феврале линейка безалкогольного энергетического напитка PIT BULL™ пополнилась фруктовой новинкой со взрывным цитрусовым акцентом – PIT BULL Х.

 

AGROPORT определяет лучших

E-mail

На ближайшем Форуме в рамках делового ужина уже традиционно - во Львове 21-23 марта состоится вручение независимых премий среди Агро производителей региона – «AGROPORT Awards Lviv 2019», где определят самых успешных и надежных игроков на рынке.

 

 

ГП «Артемсоль» - один из крупнейших налогоплательщиков и сборов

E-mail

По итогу 2018 года ГП «Артемсоль» перечислило в бюджеты различных уровней налогов, сборов и платежей на общую сумму 652 миллиона 660 000 гривен, что на 43% больше аналогичного показателя 2017 года.

 


Страница 1 из 11

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Баннер
Баннер
Баннер