FOOD UA, FOOD T&E


Баннер
Баннер
Новости

Вітаємо переможців першого національного конкурсу VERALLIA DESIGN AWARDS

E-mail

21 липня у Києві дуже популярне місце серед дизайнерів Maket Hub вітало фіналістів національного конкурсу Verallia Design Awards. На конкурсі взяли участь 53 учасника, а на заключний етап конкурсу було обрано лише 10 проектів. Кожна ідея була представлена журі, яке складалось з партнерів Verallia, журналістів, амбасадорами з провідних університетів та топ-менеджером компанії Verallia Україна. У дуже інноваційній атмосфері були представлені всі проекти та відбувалось активне обговорення всіх ідей. Кожен з присутніх гостей мав можливість оцінити проекти від 1-5 ( де «1» - не подобається взагалі, а «5» - дуже інноваційний та технологічний проект).

 

У Бразилії збирання цукрової тростини буде механізовано майже на 100%

E-mail

В останні роки виробництво цукрової тростини в Бразилії зазнало революційних змін. Праця сотні робітників у полі, які вручну ріжуть цукрову тростину, відійшла в минуле. У даний час збирання 85% цукрової тростини в Бразилії механізовано, а до кінця 2017 року цей показник зросте.

 

Керівник цукрового напрямку «Астарти»: Інвестиції в енергоефективність окуповуються за 3-5 років

E-mail

Про завдання  на новий сезон, підходи до інвестування у цукрове виробництво та плани на майбутнє, розповів керівник департаменту цукрового виробництва «Астарта-Київ», Валерій Соколенко.

 

За год харьковские хлебозаводы Lauffer Group произвели около 38 тыс.тонн хлебобулочной продукции

E-mail

«Хлебозавод «Салтовский» и «Харьковский хлебокомбинат «Слобожанский» за прошедший маркетинговый год усиленно потрудились и продемонстрировали стабильные показатели работы. С июля 2016 по июнь 2017 г.г. хлебозаводы Lauffer Group произвели около 38 тыс. тонн хлебобулочной продукции.

 

Логистика как искусство

E-mail

Совмещать лидерство в качестве и создавать конкурентные преимущества своих клиентов, быть профессионалами своего дела и поддерживать страсть к победе - все это настоящее искусство, которым стремится овладеть каждый сотрудник компании «Рабен Украина». Именно поэтому лейтмотивом встречи с клиентами была выбрана именно эта тема - «Логистика как искусство»

 

 

ЄС збільшив імпортну квоту на цукор з Бразилії на 78 тис. т

E-mail

Більший обсяг бразильської продукції тепер може надійти в ЄС за нижчими або нульовими імпортними тарифами. З 1 липня 2017 року блок збільшив експортну квоту на цукор-сирець з Бразилії на 78 тис. т.

 

УкрАгроКом збільшив експорт цукру в 20 разів

E-mail

У 2016 році «УкрАгроКом» експортував 8 тис. т цукру, що в 20 разів більше, ніж у попередні три роки.

 

 

Nielsen: Украинский рынок бытовой химии растет

E-mail

За последний год в период с мая 2016 года по апрель 2017 года рынок бытовой химии (стиральные порошки, пятновыводители, освежители воздуха, ополаскиватели для белья, средства для мытья посуды, чистящие средства, инсектициды) Украины вырос на 4,5% в денежном выражении и на 1,8% в объемах проданной продукции.

 

У Центрально-Південній Бразлії виробництво цукру зросло

E-mail

За першу половину червня в Центрально-Південній Бразилії було вироблено 2,379 млн т цукру, порівняно з 1,754 млн т цукру, вироюлені за попередні два тижні.

 

II Международный “Саммит по подсолнечному маслу: индустрия и технологии”

E-mail

ИА «АПК-Информ» и Международная ассоциация подсолнечного масла (ISOA) объявляют о проведении II Международного «Саммита по подсолнечному маслу: индустрия и технологии». Напомним, что первый саммит состоялся в Китае в 2015 г.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

НОВОСТИ КОМПАНИЙ