FOOD UA, FOOD T&E


Staropramen презентує пригодницький чат-бот

E-mail

Як казав один мудрець, цілкомймовірно чех, “жоднапригода не починалась з намірувипити чаю”. Бренд Staropramen підтвердив це, презентувавши пригодницький чат-бот, історія в якому бере початок в 19 столітті на будівництві празької пивоварні, а завершується аж на цьогорічному LeopolisJazzFest.

Маючи на меті виділитися поміж партнерів джазового фестивалю та привернути увагу молодої аудиторії (18-35) до спонсорства, команди ABInBev Efes та Volta.One створили чат-бота з ігровою механікою в рамках комунікаційної стратегії “Джаз із нотками Праги”. За сюжетом активації, гравець має пройти захоплюючий шлях пивовара Staropramen - від побудови власного заводу до фурору на музичному святі LeopolisJazzFest. Протягом гри на учасникачекаютьнесподіванізустрічі, подорожі в часі, цікавинки джазу та пивоваріння та, звичайно ж, розіграшіпризів! Окрімгри, чат-бот пропонує зробити світлину з тематичною фотомаскою та скористатися навігацією на LeopolisJazzFest.

Спробуйтесвоїсили в якості пивовара Staropramen - пройдіть джазовий квест за посиланням http://m.me/StaropramenUkraine

Информационная справка:

AB InBevEfesявляется одним из лидеров украинского пивоваренного рынка и является совместным предприятием крупнейшей в мире пивоваренной компании Anheuser-BuschInBev и крупнейшей пивоваренной компании Турции AnadoluEfes.

AB InBevEfes в Украине имеет три пивоварни в Чернигове, Харькове и Николаеве.

Портфель пивных брендов состоит из глобальных ТМ: Bud, CoronaExtra, StellaArtois; международных ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck's, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller; а также локальных ТМ «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь», «Жигулевское Оригинальное».

 
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер