FOOD UA, FOOD T&E


Баннер

Члени Укрцукру отримали найпрестижнішу аграрну нагороду - Аграрний Олімп 2017

E-mail

В столиці відбулась найочікуваніша церемонія нагородження лідерів аграрного бізнесу - Аграрний Олімп 2017, яка зібрала понад 300 аграріїв, серед яких 220 керівників та власників провідних аграрних підприємств України, що протягом року працею доводили свою ефективність. Серед цьогорічних номінантів - члени НАЦУ "Укрцукор".

Привітав усіх присутніх з професійним святом голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун відзначивши що, аграрії – це люди, які єднають країну: «Кожного дня, на своїх підприємствах, на своїх заводах аграрії вкладають цеглинку в фундамент української державності. Ви є, без перебільшення, фундаментом української нації».

Долучилась до привітань і заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева наголошуючи, що  аграрії є не лише фундаментом нашої країни, а тією креативною силою, яка направлена на створення: «Як на мене, агропромисловий комплекс є найбільш креативною індустрією. Ви творите кожного дня не просто виробляючи, а годуючи безліч країн світу. Ви збираєте рекордні врожаї, сподіваємось згодом на такі ж гарні результати в галузі тваринництва. Саме ви створюєте атмосферу впевненості держави в собі».

Загалом, 220 присутніх керівників отримали почесну нагороду «Лідер галузі». Це члени дієвих галузевих асоціацій: Всеукраїнської Аграрної Ради, Асоціації свинарів України, Асоціації виробників молока та Національної асоціації цукровиків України «Укрцукор». Окрім того, ще понад 300 нагород прямують до своїх власників, які не змогли бути присутніми на церемонії.

Розважали гостей відома телеведуча та співачка Оля Цибульська, фіналіст шоу «Х-фактор» Кирило Каплуновський і популярний шоу-мен Григорій Ришетник.

Платиновий партнер КУН Україна заздалегідь підготували феєричний подарунок - 35-ти кілограмовий торт та шоу барабанщиць, а підприємство ТОВ "Агрокомплекс "Зелена долина" отримали неочікуваний сюрприз - поїздку на завод КУН у Франції. Подарунок отримав генеральний директор Юрій Мороз.

Окрім того, всі гості могли віртуально побувати у Франції відвідавши стилізований стенд платинових партнерів КУН-Україна, Волинська фондова компанія та АГКО. Незабутню атмосферу Сполучених штатів Америки можна відчути побувавши на стенді компанії партнера Хог Слат Україна.

Організаторами заходу виступили Всеукраїнська Аграрна Рада спільно з агроконсалтинговою компанією Dykun та за підтримки галузевих асоціацій: Асоціація виробників молока, Асоціація свинарів України і Національна асоціація цукровиків України «Укрцукор».

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер