FOOD UA, FOOD T&E

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Баннер

Бразилія встановила новий історичний рекорд з експорту цукру

E-mail Печать

Бразилія встановила історичний рекорд із перевезень цукру
Поставки цукру-сирцю за травневим ф'ючерсом (термін до 17 травня) склали 29 947 лотів або 1 521 378 т. Бразилія стала єдиним пунктом відправки цукру — порт Сантос відвантажить 29 404 партій, а порт Масейо — 543 партії.

 

 

Це найбільший обсяг цукру в історії, який коли-небудь поставлявся через бразильські порти. Згідно DATAGRO, цей факт свідчить про високий запас продукту на бразильському внутрішньому ринку, в результаті чого виробники довіряють великі обсяги для доставки на фондовий ринок, з огляду на брак простору на фізичному ринку. Також китайська компанія COFCO була відповідальною за доставку більшої частини цукру (1 493 792 т). Ще п'ять компаній розділили поставки цукру: ED&F Man, Wilmar, Alvean, Louis Dreyfus та Bunge.

Через порт Сантос було відправлено 92% від загального обсягу або 544,263 млн т цукру, що на 15% більше в річному численні. Через інші порти Бразилії, такі як Suape і Paranagua, було експортовано 24,749 млн т та 12,074 млн т цукру, відповідно. Основний обсяг цукру було відправлено в Республіку Союзу М'янма (125,560 млн т), потім слідує Південна Африка (55,331 млн т). Цукор було експортовано в Африку, на Близький Сход, в Європу, Центральну та Північну Америку.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

НОВОСТИ КОМПАНИЙ