FOOD UA, FOOD T&E

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Баннер

ВЕТРОПАК ГОСТОМЕЛЬ: НОВИЙ ДИРЕКТОР УКРАЇНСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА

E-mail Печать

24 лютого 2017 року посаду керівника українського підприємства Ветропак в Гостомелі зайняв Павел Прінко. Він прийшов на заміну Андрія Павловича Гірника, який очолював компанію більше 13 років і зараз йде на заслужену пенсію.

Андрій Гірник керував українським підприємством ще до його придбання компанією Ветропак у 2006 році і зіграв важливу роль в його успішній інтеграції в групу Ветропак. Кваліфікований хімік, він управляв підприємством у складні фінансові періоди і перетворив його в найбільший та найсучасніший склозавод в Україні. Зараз він нараховує 630 працівників та генерує чистий дохід в 1 345,5 млн грн (станом на кінець 2015р.).

“Андрій Гірник збудував міцні зв’язки між українською та швейцарською корпорати

вною культурою, завдяки яким ми б не змогли досягти наших спільних цілей”, пояснює Клод Корна, Голова правління групи Ветропак. “Ми б хотіли подякувати йому за багаторічну плідну співпрацю та побажати всього найкращого в новому етапі його життя”.

Призначаючи П. Прінко на посаду нового директора, Рада директорів групи Ветропак керувалася стратегією локального управління. Павел Прінко українець за походженням та має багаторічний досвід в пакувальній індустрії США та скляній промисловості, а також глибокі знання українського ринку. Щоб підготуватися до своєї нової ролі, він добре ознайомився з групою Ветропак та Ветропак Гостомель протягом минулого року.

Клод Корна не сумнівається: “В особі Павла Прінко ми знайшли наступника Андрію Гірнику, який буде працювати разом зі своєю командою керівників, щоб надалі розвивати міцний фундамент українського підрозділу". На фото: справа Прінко П.А., зліва Гірник А.П.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

НОВОСТИ КОМПАНИЙ