FOOD UA, FOOD T&E

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Баннер

ВЕТРОПАК ГОСТОМЕЛЬ: НОВИЙ ДИРЕКТОР УКРАЇНСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА

E-mail Печать

24 лютого 2017 року посаду керівника українського підприємства Ветропак в Гостомелі зайняв Павел Прінко. Він прийшов на заміну Андрія Павловича Гірника, який очолював компанію більше 13 років і зараз йде на заслужену пенсію.

Андрій Гірник керував українським підприємством ще до його придбання компанією Ветропак у 2006 році і зіграв важливу роль в його успішній інтеграції в групу Ветропак. Кваліфікований хімік, він управляв підприємством у складні фінансові періоди і перетворив його в найбільший та найсучасніший склозавод в Україні. Зараз він нараховує 630 працівників та генерує чистий дохід в 1 345,5 млн грн (станом на кінець 2015р.).

“Андрій Гірник збудував міцні зв’язки між українською та швейцарською корпорати

вною культурою, завдяки яким ми б не змогли досягти наших спільних цілей”, пояснює Клод Корна, Голова правління групи Ветропак. “Ми б хотіли подякувати йому за багаторічну плідну співпрацю та побажати всього найкращого в новому етапі його життя”.

Призначаючи П. Прінко на посаду нового директора, Рада директорів групи Ветропак керувалася стратегією локального управління. Павел Прінко українець за походженням та має багаторічний досвід в пакувальній індустрії США та скляній промисловості, а також глибокі знання українського ринку. Щоб підготуватися до своєї нової ролі, він добре ознайомився з групою Ветропак та Ветропак Гостомель протягом минулого року.

Клод Корна не сумнівається: “В особі Павла Прінко ми знайшли наступника Андрію Гірнику, який буде працювати разом зі своєю командою керівників, щоб надалі розвивати міцний фундамент українського підрозділу". На фото: справа Прінко П.А., зліва Гірник А.П.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

НОВОСТИ КОМПАНИЙ